Ceník a služby

Interiérový design

3d návrhy, konzultace, bytové poradenství, položkový rozpočet, autorský dozor při realizaci interiéru, objednávky a koupě zboží do interiérů, home staging, dárkové poukazy apod.


Kreativní techniky

Pořádání kreativních dílen, kurzů, příměstských táborů, oslav, dětských dnů apod. pro všechny věkové skupiny, zapůjčení a výroba kartonových dekorací a kulis atd.


Dekoratérské a aranžérské služby

Doladění interiéru po dekoratérské – textilie, polštáře a aranžérské stránce – živé květiny, věnce, sezónní dekorace např. na Vánoce, Velikonoce. Již hotové dekorace si u nás můžete i zakoupit na našem profilu www.fler.cz/kat-inka


Požadujete jinou službu související s naší nabídkou?
Neváhejte a oslovte nás. Jsme připraveni Vám nabídnout službu na míru – vybrat si u nás můžete jak jednu položku, tak i realizaci bez starostí tzv. na klíč.
Nebo naopak chcete využít vše našich služeb, ale o řemeslníky se už postaráte sami?
I to je u nás možné.


Ceník:

1. Interiérový design

 • první nezávazná informační schůzka v rozsahu 1 až 1,5 hodiny (5 Kč/km + pevná cena schůzky 800 Kč)
 • zaměření prostoru a překreslení do PC programu (půdorys, okótování, fotodokumentace místa) – 1000 Kč
 • vizualizační práce ve 3D + položkový rozpočet (seznam výrobků apod. s odkazem ke koupi) – od 6 000 do 25 000 Kč (dle typu a velikosti prostoru)
 • po této fázi projektu je možná další schůzka (přivezeme Vám jednotlivé vzorky k zapůjčení, prostor můžeme i naskicovat apod.) – cena je dle domluvy (dopravné, záloha za zapůjčení vzorníků apod.)
 • rendrovací pohledy – příplatek 1 000 – 3000 Kč
 • 2 drobné změny jsou v ceně projektu, každá další změna od 200 Kč
 • konzultace, bytové poradenství, společné nakupování ve Vámi zvoleném obchodě – 600 Kč/hodina, popřípadě 5Kč/kilometr nebo možnost zakoupení zboží
 • autorský dozor při realizaci interiéru – dle domluvy a náročnosti projektu
 • home staging – cena dle rozsahu zakázky – pokud potřebujete pouze poradit (600 Kč/hodina, popřípadě 5Kč/kilometr) nebo potřebujete 3D návrhy, položkový rozpočet (od 6 000 do 25 000 Kč) apod. Finanční rozpočet Vám připravíme dle objednávky služeb
 • dárkový poukaz – vystavíme Vám na námi nabízené služby v hodnotě – 1000 Kč, 2000 Kč a 5000 Kč U položek interiérového designu nabízíme i možnost virtuální spolupráce (např. z důvodu, že se dlouhodobě nacházíte v jiné zemi). Můžeme spolu komunikovat online a cena bude stanovena za jednotlivé položky individuálně. Bude tedy nižší, protože nám mohou odpadnout některé náklady – např. cestovné, půdorys si sami zaměříte, fotografie prostoru zašlete apod.

2. Kreativní techniky

 • kreativní dílny, kreativní tvoření na příměstských táborech, stanoviště na Dětských dnech – cena je stanovena individuálně (příprava, realizace, km vzdálenost, materiál na tvoření, případné zapůjčení nebo koupení pomůcek apod.)
 • zapůjčení a výroba kartonových kulis a dekorací – cena je stanovena individuálně (dovoz kulis, velikost kulis – spotřebovaný materiál a karton apod.)

3. Dekoratérské a aranžérské služby

 • cena je stanovena individuálně (pomoci Vám můžeme zrenovovat starší solitérní kousek do interiéru, naaranžovat květiny, vyrobit věnce a jiné dekorace apod.). Některé už realizované a vyrobené věci naleznete na našem profilu na Fleru.