Reference od klientů

Požadovali jsme po firmě KT design návrh interiéru (3D, položkový a jmenný rozpočet). Bylo pro nás složité představit si, jak by koupelna vypadala. Poskytnutá služba splnila naše očekávání. Díky návrhu od KT design jsme měli možnost představit si, jak bude koupelna vypadat a že se vše vejde podle našich představ. Komunikace byla rychlá a designér se nám maximálně věnoval. Služby tohoto typu jsme využili poprvé a trochu jsme ses obávali financí. S KT design byla ale skvělá domluva a své služby finančně přizpůsobili našim možnostem. Služby bych doporučila, protože nejenže probíhaly na profesionální úrovni, ale byli také velmi přátelské a lidské. Nevnucovaly své představy a snažily se zrealizovat veškeré naše požadavky. Na návrh jsme velmi pospíchali a ceníme si, že i v tomto nám bylo vyhověno. Neobjednávali jsme si služby, které měly za úkol vypracovat podrobný projekt, ale pouze návrh rozmístění. Designér ale pracoval s přesnými požadavky (dlažba, vana...) a pro nás tak vytvořil velmi zdařilý návrh s minimálními finančními náklady.

B. a D. J., Vlčnov

Po designérce jsem potřebovala bytové poradenství a pomoc při zabydlení garsonky. Služby jsem se rozhodla využít pro blízké bydliště a proto, že si práce designérů vážím. Služba moje očekávání splnila a ocenila jsem vstřícnost a ochotu pomoci. Obavy jsem měla z ceny služby, ale ty se nepotvrdily. Pro výše uvedené bych služby doporučila. Děkuji.

M. N., Ostrožská Nová ves

Od firmy KT design jsme požadovali provedení kreativních workshopů pro děti. Služby jsem využila po doporučení od kolegyně a líbili se nám nápady na webových stránkách. Poskytnutá služba splnila naše očekávání a ocenili jsme samostatnost, připravenost, flexibilitu. Před objednáním jsem neměla žádné obavy a ty se ani nepotvrdily. Byla jsem spokojená a službu bych doporučila.

L. K., ICM Uh. Hradiště

Chtěla jsem vybavení dřevěnice v selském stylu, ale ne s klasickým obložením a tradičním valašským nábytkem. Svou představu jsem chtěla konzultovat s odborníkem. Poskytnutá služba velmi splnila má očekávání. Nejvíce jsem ocenila rychlost reakce i rychlost sjednané schůzky, flexibilitu designérky a její přesné pochopení mých záměrů. Přímo obavy jsem neměla, ale vlastně jsem pořádně nevěděla, jak na sebe budeme "slyšet". Už při první schůzce a po zaslání předběžných návrhů se však ukázalo, že spolupráce bude úspěšná, a že budu určitě spokojená. Služby bych určitě doporučila - komukoliv a kdykoliv a taky jsem to již udělala. Vstřícnost, rychlost a naprosto dokonalé přenesení mých představ do návrhu + spoustu cenných rad.

H. D., Velké Karlovice

Návrh designu dřevěnice

Využít služeb KT design, jsem se rozhodl podle pracovních zkušeností a služba splnila mé očekávání beze zbytku. Na poskytnuté službě jsem nejvíce ocenil profesní zdatnost. Žádné obavy jsem neměl, těšil jsem se. Nabízenou službu bych doporučil a budu se těšit na další spolupráci.

L. P., Kulička z. s.

Lektoring školy v přírodě

Rozhodli jsme se využít služeb designérky, neboť ji známe již delší čas. A když nám nabídla svoje služby k vedení Tvořivých dílen pro dospělé, tak jsme tuto možnost rádi přijali. Poskytnutá služba splnila naše očekávání, protože paní designérka přinesla nová témata zaměřená na různé kreativní a zdobící techniky. Nejvíce jsme ocenili komplexnost, připravenost a originální nápady. Designérka je spolehlivá, tvůrčí a její nápady jsou finančně dostupné. Velmi se nám líbí její práce v oblasti recyklace materiálů.

M. H., SVČ Klubko

Vedení kroužku Tvořivé dílny pro dospělé

Rozhodl jsem se využít služeb designéra, protože jsem potřeboval udělat návrh interiéru. Služba byla splněna nad očekávání. Nejvíc jsem na službě ocenil kvalitu zpracování návrhu. Měl jsem obavy, že se mi návrh nebude líbit, ale tyto obavy se nepotvrdily. Služby designéra bych doporučil.

J. B., Kunovice

Pánský obývací pokoj

Služby interiérového designéra jsme se rozhodli využít, protože jsme chtěli, co nejlépe využít prostor dětských pokojů. Poskytnutá služba splnila naše očekávání a nejvíce jsme na ní ocenili nápady, které by nás jako laiky nenapadly a s tím související i uspořádání pokojů.Službu designéra bychom doporučili, prostor pokojů je velmi prakticky využitý. Návrh vidíte předem, můžete společně prostor upravovat a zkoušet, jak by určitá věc v prostoru vypadala, aniž byste ji koupili a pak zjistili, že se do prostoru nehodí.

Manželé Š., Kunovice

Dětský pokoj v námořnickém stylu pro dva klučiny a puntíkovaný pokoj pro malou slečnu

Nejvíce jsem ocenila flexibilitu, kreativitu, samostatnost při práci a kladný vztah k dětem. Služby KT design bych doporučila. Katka je profesionál a umí pracovat s dětmi. Nabídka výtvarných technik pro děti je široká a je schopná ji přizpůsobit podmínkám. Poskytnutá služba splnila moje očekávání.

Z. K., Moje dílna, z. s.

Lektoring dětských výtvarných kurzů a kreativních dílen