Jak pracujeme

Kdy a jak nás oslovit

V ideálním případě nás oslovte při koupi domu, bytu, před samotnou rekonstrukcí nebo ve fázi hrubé stavby.

Do projektu můžeme vstoupit i v průběhu, kdy si nevíte s něčím rady a potřebujete další pohled na věc. Ideálně nám napište email nebo zavolejte a domluvte si s námi první nezávaznou informační schůzku. Bereme ji jako placenou konzultaci (viz. Ceník). Pokud se však pro naše služby rozhodnete, tuhle finanční položku Vám odečteme z celkového rozpočtu zakázky a objednávky služeb. V rámci šetření Vašeho i našeho času si klidně už k první schůzce nachystejte si půdorys či plány domu, fotografie nebo ukázku reálného prostoru, fotografie interiérů a stylů, které se Vám líbí, rozmyslete si, co chcete v místnosti ponechat apod.

Nevíte si rady?

Pokud nevíte, kde máte začít, napište nám email a my Vám zašleme dotazník, abyste měli představu, které informace od Vás k práci potřebujeme.
Pomůžeme Vám specifikovat, které naše služby budete potřebovat a po schůzce Vám zašlete shrnutí všech objednaných služeb a předem daný rozpočet a časový harmonogram. Po schválení projektu uzavřeme smlouvu a po úhradě zálohové faktury ve výši 50% začínáme na projektu pracovat.